چگونه باید حساب کاربری خود را ایجاد کنم؟
وارد بخش ایجاد حساب کاربری شوید. نام، شماره همراه و ایمیل خود را وارد کنید ، با اختصاص رمز دلخواه ثبت نام شما در سایت انجام می گردد. حال می توانید به وسیله ایمیل و رمز عبور تعیین شده وارد سایت شوید.
چرا پس از ثبت نام همچنان امکان خرید و ثبت سفارش ندارم؟
پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری باید مراحل احراز هویت از طرف شما انجام شود و به تأیید مدیر سایت برسد. اولین گام درخواست ارسال کد فعالسازی به شماره همراه شماست، در مرحله بعد کاربر می بایست تصویر کارت شناسایی خود را برای ما در همان پنل کاربری خود ارسال کند. مابقی فرایند احراز هویت توسط کارشناسان ما انجام می شود.
تأیید احراز هویت چقدر زمان می برد؟
مدرک شناسایی ارسال شده ظرف چند دقیقه توسط کارشناسان ما بررسی می شود و نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید. اگر در ساعات بین ۸ تا ۲۱ اقدام به ثبت نام نمایید همکاران همان روز و حداکثر ظرف ۲ ساعت مدارک شما را بررسی و در صورت تأیید حساب کاربری فعال خواهد شد.
از چه طریقی با پشتیبانی تماس بگیرم؟
کارشناسان ما در تمام ساعات روز آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست های شما هستند. توجه بفرمایید تنها راه ارتباطی با بخش پشتیبانی ارسال تیکت از داخل حساب کاربری و استفاده از پشتیبانی آنلاین سایت است.
آیا می توانم سفارش اشتباه خود را لغو کنم؟
به جز سفارشاتی که به صورت آنی پس از پرداخت ارسال میگردند، در بقیه موارد حداکثر ۵ دقیقه پس از ثبت سفارش فرصت دارید تا ما را در جریان انصراف و لغو سفارش قرار دهید. پس از آن به هبچ عنوان امکان تغییر یا لغو درخواست وجود ندارد.
آیا امکان دریافت گیفت کارت های به صورت فیزیکی هم وجود دارد؟
خیر، تمام گیفت کارت ها به صورت e code عرضه می گردند. منابع تهیه وب سایت های معتبر و اصلی مارکت مربوطه می باشند.
بدون داشتن ایمیل می توانم در سایت ثبت نام کنم؟
خیر، در ضمن توجه داشته باشید هنگام ثبت نام از صحت آدرس ایمیل و امکان دسترسی به آن اطمینان کامل داشته باشید.